6.turnaj TATRAN CUPU - Rakovník

28.04.2013 17:30

Dalším turnajem pokračovala v sobotu 28.4. jarní část TATRAN CUPU. Tentokrát hostil týmy skupiny A pořadatel celého turnaje Tatran Rakovník. Zápasy hrané za velmi chladného počasí (teploměr ukazoval pouhé 4°C) a občasného mrholení, jsme načali soubojem s SK Hostivař. Naši kluci zřejmě zamrzli současně s počasím, neboť byli v každém souboji druzí, nedokázali si přihrát, natož ohrozit branku soupeře, který si v pohodě dokráčel k vítězství 4:1. Od většího přídělu nás naštěstí zachránil výborný Milan Ďurnek v brance. Do druhého zápasu s domácím Rakovníkem jsme sice nastoupili s odhodláním zlepšit naší hru, ovšem zpočátku jsme nechali Rakovník vstřelit dva rychlé góly. Po zamíchání se sestavou zazvonil klukům budíček v podobě gólu z kopačky Pavla Staňka a od té doby jsme domácí začali přehrávat a dokázali otočit výsledek zápasu na konečných 6:4 v náš prospěch. Do posledního utkání se slánskými hráči jsme vlítli jako uragán a po výborné první půli vedli 4:0 ! Bohužel nastavenou laťku jsme ve druhém poločase neudrželi a nechali Slaný snížit na 4:3. Přesto jsme ještě díky důrazu Ondry Gorala dokázali odskočit na rozdíl dvou branek, který jsme ovšem v závěrečných minutách neudrželi a remizovali 5:5. Velkou zásluhu na dosažených výsledcích měl po celý turnaj skvěle chytající Milan Ďurnek, který si po zásluze odnesl cenu pro našeho nejlepšího hráče ! Blahopřejeme !   Naše sestava: Milan Ďurnek, Lukáš Malecký, Pavel Staněk, Daniel Badinka, Filip Fischer, Dominik Badinka, Lukáš Faltejsek, Ondřej Goral a Martin Chýle.   Výsledky AFK LoKo + FC Chomutov: SK Hostivař 1:4 (Badinka Dominik), Tatran Rakovník 6:4 (Chýle 2,Goral,Malecký,Staněk,Badinka Dominik) a SK Slaný 5:5 (Goral 3,Staněk,Fischer).   Pořadí turnaje: 1.SK Hostivař   19:11   9 b., 2.SK Slaný   15:11   4 b., 3.AFK LoKo + FC Chomutov   12:13   4 b., 4.Tatran Rakovník   11:22   0 b..   Trenéři