10.kolo KPMP U8: Chomutov - Ústí

26.04.2013 10:07

V pondělí 22.4. jsme se poprvé na jaře představili na domácím trávníku. Do Chomutova zavítal v rámci krajského přeboru tým z nejsilnějších, přípravka Ústí n. Labem. V posledním vzájemném měření sil, na halovém turnaji v Litvínově, jsme dokázali ústecké porazit. Bylo však jasné, že k úspěchu s Ústím, musí všichni naši hráči podat 100 %-ní výkon a nechat na hřišti srdíčko. Bohužel, samotný zápas se nám hodnotí velice těžko, neboť ho kluci odchodili a ,,s ostudou" vysoko prohráli ! Přitom rozdíl mezi týmy nebyl ani tak ve fotbalovosti, ale v přístupu k utkání, soustředěnosti, bojovnosti a touze po vítězství. To, že se dal zápas s prvním týmem tabulky odehrát v úplně jiném duchu, nám kluci dokázali v posledních 10-ti minutách, kdy si najednou dokázali přihrát, neuhýbali ze soubojů, začali střílet góly a hráli s ústeckými minimálně vyrovnanou partii. Ovšem hrát deset minut ze čtyřiceti nestačí !!! Doufáme, že se kluci z tohoto zápasu poučí, a my je dokážeme na další zápasy připravit tak, aby hráli takový fotbal, na jaký bezesporu mají.   Celkový výsledek: AFK LoKo + FC Chomutov - FK Ústí nad Labem   7:25   /z toho ,,A" tým  2:12 (Chýle,Fedák) a ,,B" tým  5:13 (Goral 2,Růžička,Faltejsek,Badinka Dominik)/.   Sestava ,,A" týmu: Milan Ďurnek, Lukáš Malecký, Pavel Staněk, Ondřej Čihák, Jindřich Bernas, Adam Buňata, Jan Willheim, Daniel Fedák a Martin Chýle.   Sestava ,,B" týmu: Lukáš Balík, Filip Fischer, Lukáš Faltejsek, Dominik Badinka, Tobias Wiedner, Daniel Badinka, Štěpán Réz, Matěj Růžička a Ondřej Goral.   Trenéři